Wyprawy


Góra Peruna

Zlot Słowian i Wikingów
Termin: od: 2017-09-08 do: 2017-09-10
Miejsce: Bukowina Tatrzańska

Pasekanie

Termin: od: 2017-09-01 do: 2017-09-02
Miejsce: Strečno Castle [SK]

Karpacka Troja - Dwa Oblicza

Termin: od: 2017-08-10 do: 2017-08-12
Miejsce: Trzcinica

XXIII Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2017-08-01 do: 2017-08-05
Miejsce: Wolin

Wspólne ścieżki

Historyczna impreza plenerowa
Termin: 2017-07-29
Miejsce: Godów

Utgard III

Termin: od: 2017-07-14 do: 2017-07-16
Miejsce: Zilina, SK

Pokaz walk i życia obozowego

Udział na zaproszenie Drużyny Grodu Trzygłowa ze Szczecina
Termin: od: 2017-07-12 do: 2017-07-17
Miejsce: Sarpsborg [NOR]

Słowiańska Noc Folk-Metalowa

Termin: od: 2017-07-08 do: 2017-07-09
Miejsce: Brenna

Svingard V

Termin: od: 2017-07-07 do: 2017-07-09
Miejsce: Nepasice [CZ]

Cedynia 972

Bitwa armii Mieszka I z najeźdźcami pod wodzą Hodona
Termin: od: 2017-06-24 do: 2017-06-25
Miejsce: Cedynia

Burgfest Neustadt-Glewe

Termin: od: 2017-06-09 do: 2017-06-11
Miejsce: Neustadt-Glewe [DE]

XIV Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2017-05-19 do: 2017-05-21
Miejsce: Ogrodzieniec

Jantarfest VI

Termin: od: 2017-05-05 do: 2017-05-07
Miejsce: Wola Jabłońska

Rabkoland

Pokaz na terenie parku rozrywki
Termin: 2017-04-30
Miejsce: Rabka

Bitva Libušín

Termin: od: 2017-04-28 do: 2017-04-29
Miejsce: Libušín [CZ]

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2017-04-18
Miejsce: Kraków

Góra Peruna

Zlot Słowian i Wikingów
Termin: od: 2016-09-09 do: 2016-09-11
Miejsce: Bukowina Tatrzańska

Karpacka Troja - Dwa Oblicza

Termin: od: 2016-08-19 do: 2016-08-21
Miejsce: Trzcinica

XXII Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2016-08-03 do: 2016-08-07
Miejsce: Wolin

Utgard II

Termin: od: 2016-07-15 do: 2016-07-17
Miejsce: Zilina, SK

Słowiańska Noc Folk-Metalowa

Termin: od: 2016-07-09 do: 2016-07-10
Miejsce: Brenna

Svingard IV

Termin: od: 2016-07-08 do: 2016-07-10
Miejsce: Nepasice [CZ]

Mikulčice II

Termin: od: 2016-07-01 do: 2016-07-03
Miejsce: Mikulčice, CZ

Burgfest Neustadt-Glewe

Termin: od: 2016-06-03 do: 2016-06-05
Miejsce: Neustadt-Glewe

XIII Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2016-05-20 do: 2016-05-22
Miejsce: Ogrodzieniec

Jantarfest V

Termin: od: 2016-05-06 do: 2016-05-08
Miejsce: Wola Jabłońska

Msza za Ojczyznę

Pokaz walk
Termin: 2016-05-03
Miejsce: Katowice

Otwarcie Rabkolandu

Pokaz na terenie parku rozrywki
Termin: 2016-04-30
Miejsce: Rabka

Wikinger und MA Spektakel

Termin: od: 2016-04-15 do: 2016-04-17
Miejsce: Berlin, DE

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2016-03-29
Miejsce: Kraków

Chrzest Mieszka I

Uczestnictwo w kręceniu filmu o chrzcie Mieszka I
Termin: 2016-03-16
Miejsce: Cieszyn

Góra Peruna

Zlot Słowian i Wikingów
Termin: od: 2015-09-11 do: 2015-09-13
Miejsce: Bukowina Tatrzańska

Pokaz REKORD

Termin: 2015-08-29
Miejsce: Bielsko-Biała

Karpacka Troja

V edycja festiwalu
Termin: od: 2015-08-21 do: 2015-08-23
Miejsce: Trzcinica

Słowiańska Noc Folk-Metalowa

Termin: od: 2015-08-07 do: 2015-08-09
Miejsce: Brenna

XXI Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2015-07-29 do: 2015-08-02
Miejsce: Wolin

Pokaz walk i życia obozowego

Udział na zaproszenie Drużyny Grodu Trzygłowa ze Szczecina
Termin: od: 2015-07-17 do: 2015-07-19
Miejsce: Sarpsborg [NOR]

Utgard

Termin: od: 2015-07-10 do: 2015-07-12
Miejsce: Zilina [SK]

Svingard III

Termin: od: 2015-07-10 do: 2015-07-12
Miejsce: Nepasice [CZ]

Perunowe Igry III

Termin: od: 2015-07-04 do: 2015-07-05
Miejsce: Cięcina

VII Raciborski Festiwal Średniowieczny

Termin: od: 2015-06-26 do: 2015-06-28
Miejsce: Racibórz

Pokaz dla miasta

Termin: 2015-06-20
Miejsce: Tychy

XII Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2015-05-22 do: 2015-05-24
Miejsce: Ogrodzieniec

Jantarfest

Termin: od: 2015-05-08 do: 2015-05-10
Miejsce: Wola Jabłońska

Cykl warsztatowo - pokazowy

Termin: od: 2015-04-13 do: 2015-05-24
Miejsce: Kozy

Wojna o Ślężę [Midgard]

Termin: od: 2015-03-21 do: 2015-03-22
Miejsce: Srebrna Góra

Pokaz w Domu Kultury

Termin: 2014-09-20
Miejsce: Bielsko-Biała

Góra Peruna IV

Termin: od: 2014-09-12 do: 2014-09-14
Miejsce: Bukowina Tatrzańska

VI Raciborski Festiwal Średniowieczny

Termin: od: 2014-08-29 do: 2014-08-31
Miejsce: Racibórz

Pokaz walk i życia obozowego

Termin: 2014-08-23
Miejsce: Tychy

Karpacka Troja

Termin: od: 2014-08-15 do: 2014-08-17
Miejsce: Trzcinica

XX Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2014-07-30 do: 2014-08-03
Miejsce: Wolin

Perunowe Igry II

Termin: od: 2014-07-19 do: 2014-07-20
Miejsce: Cięcina

Svingard

Termin: od: 2014-07-11 do: 2014-07-13
Miejsce: Nepasice [CZ]

Festiwal historyczny

Termin: od: 2014-06-28 do: 2014-06-29
Miejsce: Kozy /Bielsko-Biała

Pohansko IV

Termin: od: 2014-06-20 do: 2014-06-22
Miejsce: Pohansko [Cz]

Akademia Żaków - pokaz

Termin: 2014-06-13
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz dla MOSiR

Termin: 2014-06-07
Miejsce: Czechowice - Dziedzice

Pokaz wal i życia obozowego

Termin: 2014-06-01
Miejsce: Wilamowice /Bielsko-Biała

XI Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2014-05-23 do: 2014-05-25
Miejsce: Ogrodzieniec

Jantarfest

Termin: od: 2014-05-09 do: 2014-05-11
Miejsce: Wola Jabłońska

Obrona Ziem Pogranicza [Midgard]

Termin: 2014-04-12
Miejsce: Racibórz

Najazd na Hendomira [Midgard]

Termin: 2013-10-12
Miejsce: Secemin

III zlot Słowian i Wikingów "Góra Peruna"

Termin: od: 2013-09-13 do: 2013-09-15
Miejsce: Bukowina Tatrzańska/Głodówka

Pohansko III

Termin: od: 2013-08-30 do: 2013-09-01
Miejsce: Pohansko /Břeclav [CZ]

Pokaz dla miasta

Termin: 2013-08-30
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój

Karpacka Troja

Termin: od: 2013-08-16 do: 2013-08-18
Miejsce: Trzcinica

XVIII Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2013-07-24 do: 2013-07-28
Miejsce: Wolin

Veligrad - Boj o Hradiste

Termin: od: 2013-07-12 do: 2013-07-14
Miejsce: Modra [CZ]

Svingard Festival

Termin: od: 2013-07-12 do: 2013-07-14
Miejsce: Nepasice [CZ]

V Raciborski Festiwal Średniowieczny

Termin: od: 2013-07-05 do: 2013-07-07
Miejsce: Racibórz

Cyril and Metoděj coming

Termin: od: 2013-07-04 do: 2013-07-05
Miejsce: Pohansko /Břeclav [CZ]

Asysta dla Czarnego Jastrzębia

Termin: 2013-06-15
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój

Pokaz dla MOPS

Termin: 2013-05-24
Miejsce: Bielsko-Biała

X Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2013-05-17 do: 2013-05-19
Miejsce: Ogrodzieniec

Jarmark "Dobrawa i Mieszko"

Termin: 2013-05-08
Miejsce: Hradec nad Moravicí [CZ]

Manewry wojowników

Termin: od: 2013-05-03 do: 2013-05-05
Miejsce: Zielona Góra

W świecie wojów, baśni i legendy słowiańskiej

Termin: od: 2013-04-26 do: 2013-04-28
Miejsce: Wola Jabłońska

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2013-04-02
Miejsce: Kraków

Jarmark Świętojański

Termin: 2012-10-21
Miejsce: Kęty

Pokaz w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących

Termin: 2012-10-20
Miejsce: Bielsko-Biała

Tłumienie buntu w Białogrodzie [Midgard]

Termin: 2012-10-13
Miejsce: Strumień

II zlot Słowian i Wikingów "Góra Peruna"

Termin: od: 2012-09-14 do: 2012-09-16
Miejsce: Bukowina Tatrzańska/Głodówka

IV Raciborski Festiwal Średniowieczny

Termin: od: 2012-08-31 do: 2012-09-02
Miejsce: Racibórz

Karpacka Troja

Termin: od: 2012-08-24 do: 2012-08-26
Miejsce: Trzcinica

XVIII Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2012-08-01 do: 2012-08-05
Miejsce: Wolin

Noc Kupały

Obchody święta wraz z zaprzyjaźnioną Drużyną Cieszyński Ród z Golęszyc
Termin: 2012-06-23
Miejsce: Ustroń/Dobka

Pokaz w ZSS im. K. I. Gałczyńskiego

Termin: 2012-06-16
Miejsce: Bielsko-Biała

Wyprawa na Czerwonego Wilka [Midgard]

Termin: 2012-06-16
Miejsce: Warszawa

Svatobor

Termin: od: 2012-06-15 do: 2012-06-17
Miejsce: Rosice u Brna [CZ]

Pokaz podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka

Termin: 2012-06-03
Miejsce: Bażanowice/Cieszyn

IX Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2012-05-18 do: 2012-05-20
Miejsce: Ogrodzieniec

W świecie wojów, baśni i legendy słowiańskiej

Termin: od: 2012-04-27 do: 2012-04-29
Miejsce: Wola Jabłońska

Pokaz w Szkole Podstawowej nr 7 im. Kazimierza Wielkiego

Termin: 2012-04-23
Miejsce: Czechowice-Dziedzice

Wojna o Lubomirowe ziemie [Midgard]

Termin: 2012-04-21
Miejsce: Rzeszów

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2012-04-10
Miejsce: Kraków

Pokaz mikołajkowy dla dzieci strażaków

Termin: 2011-12-10
Miejsce: Bielsko-Biała

Trening Południa

Termin: 2011-10-29
Miejsce: Strumień

Jarmark Świętojański

Termin: 2011-10-23
Miejsce: Kęty

Najazd na Hendomira [Midgard]

Termin: 2011-09-24
Miejsce: Secemin

Veligrad - Boj o Hradiste

Termin: od: 2011-08-12 do: 2011-08-14
Miejsce: Modrá [CZ]

XVII Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2011-08-03 do: 2011-08-07
Miejsce: Wolin

Pokaz dla Kolei Linowej "Czantoria"

Termin: 2011-07-31
Miejsce: Ustroń

Festyn średniowieczny

Termin: 2011-07-24
Miejsce: Brenna

Dzień słowiański

Termin: 2011-07-09
Miejsce: Strumień

Karpacka Troja

Termin: od: 2011-06-24 do: 2011-06-26
Miejsce: Trzcinica

V Jarmark świętojański

Termin: 2011-06-18
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz na festynie szkolnym

Termin: 2011-06-11
Miejsce: Hałcnów

III Raciborski Festiwal Średniowieczny

Termin: od: 2011-06-10 do: 2011-06-12
Miejsce: Racibórz

Pokaz w Szkole Podstawowej nr 1

Termin: 2011-06-04
Miejsce: Czechowice-Dziedzice

Pokaz łuczniczy pod Dębowcem

Termin: od: 2011-06-03 do: 2011-06-05
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz w Szkole Podstawowej nr 7

Termin: 2011-05-28
Miejsce: Zabrze

Pokaz w gimnazjum nr 1

Termin: 2011-05-21
Miejsce: Bielsko-Biała

VIII Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2011-05-20 do: 2011-05-22
Miejsce: Ogrodzieniec

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2011-04-26
Miejsce: Kraków

Obrona Helluborga, Ziemie Winlandu [Midgard]

Termin: 2011-04-09
Miejsce: Kosmaty Borek/Białystok

IV Manewry Zimowe

Termin: 2011-02-26
Miejsce: Świętochłowice

Dziady - słowiański obrzęd ku uczczeniu pamięci zmarłych

Termin: 2010-11-13
Miejsce: Bielsko-Biała

Bitwa o gród Winlandu [Midgard]

Termin: 2010-09-25
Miejsce: Białystok

Pokaz na zamku w Toszku wraz z grupą Jantar

Termin: 2010-09-12
Miejsce: Toszek

Święto Plonów

Termin: 2010-09-11
Miejsce: Ustroń Dobka

Veligrad 2010 - Boj o hradiště

Archeoskanzen
Termin: od: 2010-08-13 do: 2010-08-15
Miejsce: Modrá [CZ]

XVI Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2010-08-04 do: 2010-08-08
Miejsce: Wolin

Surwiwal historyczny

Termin: od: 2010-07-10 do: 2010-07-11
Miejsce: Bielsko-Biała

Festiwal na zamku w Chudowie

Termin: od: 2010-06-18 do: 2010-06-20
Miejsce: Chudów

Svatobor

Termin: od: 2010-06-11 do: 2010-06-13
Miejsce: Rosice [CZ]

VII Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2010-05-21 do: 2010-05-23
Miejsce: Ogrodzieniec

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2010-04-06
Miejsce: Kraków

I manewry zimowe

Górnośląski Park Etnograficzny
Termin: 2009-12-12
Miejsce: Chorzów

Inscenizacja nawiązująca do obrony grodu Głogów

Termin: od: 2009-09-05 do: 2009-09-06
Miejsce: Głogów

Lofotr Viking Festival

Termin: od: 2009-08-05 do: 2009-08-08
Miejsce: Bøstad [NOR]

XV Festiwal Słowian i Wikingów

Termin: od: 2009-07-29 do: 2009-08-01
Miejsce: Wolin

Pierwsze Mistrzostwa Midgardu

Termin: 2009-07-11
Miejsce: Warszawa

Noc Kupały

Termin: 2009-06-27
Miejsce: Ustroń Dobka

IV Jarmark Świętojański na Zamku książąt Sułkowskich

Termin: 2009-06-20
Miejsce: Bielsko-Biała

VI edycja Festiwalu Wczesnośredniowiecznego "Wikingowie i Słowianie"

Termin: od: 2009-06-12 do: 2009-06-14
Miejsce: Chudów

"Szlakiem solnym"

Pokaz dla muzeum
Termin: 2009-06-07
Miejsce: Wieliczka

VI Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2009-05-22 do: 2009-05-24
Miejsce: Ogrodzieniec

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2009-04-14
Miejsce: Kraków

Wczesnośredniowieczny festyn archeologiczny na grodzie wrocławskim

Termin: od: 2008-09-12 do: 2008-09-14
Miejsce: Wrocław

XIV Festiwal Wikingów i Słowian

Termin: od: 2008-07-30 do: 2008-08-03
Miejsce: Wolin

Svatobor

Termin: od: 2008-06-13 do: 2008-06-15
Miejsce: Letovice [CZ]

Pokaz walk wojów

Klub Zamek Mordor - Szyndzielnia
Termin: 2008-06-02
Miejsce: Bielsko-Biała

V Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2008-05-23 do: 2008-05-25
Miejsce: Ogrodzieniec

Pokaz dla Hufca Ziemi Tyskiej

Termin: 2008-05-17
Miejsce: Tychy

Pokaz w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów

Termin: 2008-04-21
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz walk wojów

Klub Zamek Mordor - Szyndzielnia
Termin: 2008-03-29
Miejsce: Bielsko-Biała

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2008-03-25
Miejsce: Kraków

Pokaz walk wojów

Klub Zamek Mordor - Szyndzielnia
Termin: 2008-01-04
Miejsce: Bielsko-Biała

Szczodre Gody

Termin: 2007-12-21
Miejsce: Pcim

Bitwa o gród Wiślan [Midgard]

Termin: 2007-11-24
Miejsce: Rzeszów

Dziady

Słowiański obrzęd ku uczczeniu pamięci zmarłych
Termin: 2007-11-03
Miejsce: Bielsko-Biała, góra Palenica

Świeto Plonów

Termin: 2007-09-23
Miejsce: Kobylany

Wakacje z duchami

Termin: 2007-09-01
Miejsce: Sławków

Uprowadzenie panny młodej z uroczystości weselnej

Termin: 2007-08-25
Miejsce: Żywiec

"Pytanie na śniadanie"

Emisja: TVP 2007-08-22 9:00
Termin: 2007-08-22
Miejsce: Bielsko-Biała

XIII Festiwal Wikingów i Słowian

Termin: od: 2007-07-18 do: 2007-07-21
Miejsce: Wolin

"Od plemienia do państwa"

Pokaz na górze zamkowej
Termin: 2007-07-01
Miejsce: Cieszyn

III Jarmark Świętojański na Zamku książąt Sułkowskich

Termin: 2007-06-24
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz walk wojów wczesnośredniowiecznych

Termin: 2007-06-23
Miejsce: Tresna

Svatobor

Termin: od: 2007-06-14 do: 2007-06-16
Miejsce: Letovice [CZ]

W krainie Starej Baśni

Termin: od: 2007-06-08 do: 2007-06-10
Miejsce: Chudów

Pokaz w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów

Termin: 2007-05-29
Miejsce: Bielsko-Biała

IV Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2007-05-25 do: 2007-05-27
Miejsce: Ogrodzieniec

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2007-04-10
Miejsce: Kraków

Atak na gród w Kielcach [Midgard]

Termin: 2007-03-31
Miejsce: Kielce

Jare Gody

Termin: 2007-03-20
Miejsce: Korzkiew

Pokaz w Liceum Ogólnokształcącym nr VIII im. Hanny Chrzanowskiej

Termin: 2007-03-14
Miejsce: Bielsko-Biała

Szczodre Gody

Termin: 2006-12-21
Miejsce: Pcim

Obrona grodu w Kielcach [Midgard]

Termin: 2006-11-25
Miejsce: Kielce

Dziady

Słowiański obrzęd ku uczczeniu pamięci zmarłych
Termin: 2006-11-04
Miejsce: Bielsko-Biała, góra Palenica

Pokaz na zlocie motocyklistów

Termin: 2006-10-06
Miejsce: Ustroń

Święto Plonów

Termin: 2006-09-22
Miejsce: Kobylany

Pokaz dla miasta

Termin: 2006-08-26
Miejsce: Czechowice-Dziedzice

XII Festiwal Wikingów

Termin: od: 2006-08-02 do: 2006-08-06
Miejsce: Wolin

Pokaz walk

I spotkanie Klubu "M jak Miss"
Termin: 2006-07-22
Miejsce: Żywiec

Svatobor

Termin: od: 2006-06-30 do: 2006-07-02
Miejsce: Letovice [CZ]

Noc Kupały

Termin: 2006-06-24
Miejsce: Biery

Inscenizacja osady słowiańskiej w noc świętojańską

Termin: 2006-06-23
Miejsce: Bełchatów

W krainie Starej Baśni

Termin: od: 2006-06-16 do: 2006-06-18
Miejsce: Chudów

II Jarmark Świętojański na Zamku książąt Sułkowskich

Termin: 2006-06-11
Miejsce: Bielsko-Biała

Inscenizacja słowiańskiego obrzędu Noc Kupały

II Festiwal Miast Partnerskich
Termin: 2006-06-11
Miejsce: Bielsko-Biała

Festyn na terenie Szkoły Podstawowej nr 2

Termin: 2006-06-10
Miejsce: Czechowice-Dziedzice

Pokaz w C.H. "Sfera" dla Książnicy Beskidzkiej

Termin: 2006-06-09
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów

Termin: 2006-06-01
Miejsce: Bielsko-Biała

III Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2006-05-19 do: 2006-05-21
Miejsce: Ogrodzieniec

Bitwa w ramach projektu MIDGARD

Termin: 2006-05-13
Miejsce: Iłownica

Festyn historyczny

Termin: od: 2006-05-06 do: 2006-05-07
Miejsce: Racibórz

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2006-04-18
Miejsce: Kraków

Pokaz w Kinoplexie

Termin: 2006-01-06
Miejsce: Premiera filmu "Opowieści z Narnii"

Szczodre Gody

Termin: 2005-12-21
Miejsce: Pcim

Piknik historyczny

Termin: od: 2005-09-17 do: 2005-09-18
Miejsce: Kielce

Pokaz na festynie "Nowa Forma"

Termin: 2005-08-27
Miejsce: Ustroń

Pokaz na festynie z okazji 25-lecia Solidarności

Termin: 2005-08-20
Miejsce: Czechowice-Dziedzice

XI Festiwal Wikingów

Termin: od: 2005-08-03 do: 2005-08-07
Miejsce: Wolin

Pokaz wraz z drużyną Nordlige Sverda Hird

Termin: 2005-07-24
Miejsce: Chałupki

Pokaz w Jasienicy

Termin: 2005-07-23
Miejsce: Jasienica

Turniej łuczniczy na zamku w Rabsztynie

Termin: od: 2005-07-02 do: 2005-07-03
Miejsce: Rabsztyn

Święto Trzech Braci

Termin: od: 2005-06-18 do: 2005-06-19
Miejsce: Cieszyn

II Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2005-05-20 do: 2005-05-22
Miejsce: Ogrodzieniec

Niedatowany turniej w Byczynie

Termin: 2005-05-01
Miejsce: Byczyna

Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

Termin: 2005-03-29
Miejsce: Kraków

Jare Gody

Termin: 2005-03-19
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz dla uczniów gimnazjum

Termin: 2004-11-26
Miejsce: Piersiec

Pokaz w pubie Bazyliszek

Termin: 2004-11-19
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz dla dzieci na terenie boiska REKORD

Termin: 2004-11-16
Miejsce: Bielsko-Biała

Pokaz na lodowisku

Termin: 2004-11-11
Miejsce: Cieszyn

Biwak drużyny

Termin: od: 2004-08-01 do: 2004-08-08
Miejsce: Biery

Noc Kupały

Termin: 2004-06-26
Miejsce: Pogórze

Noc Kupały

Pokaz dla miasta
Termin: 2004-06-25
Miejsce: Bielsko-Biała

Turniej na zamku

Termin: 2004-06-18
Miejsce: Żywiec

I Najazd Barbarzyńców

Termin: od: 2004-05-21 do: 2004-05-23
Miejsce: Ogrodzieniec

Noc Kupały

Termin: 2003-06-21
Miejsce: Pogórze